Training Egaliseren & PVC Verlijmen ook weer in 2025

Wil jij als uitvoerend parketteur of vloerlegger ook het proces van egaliseren en verlijmen volledig onder de knie krijgen en echt wat wil bijleren? Dan gaan wij je vooruit helpen! Ook in 2025 geven wij de cursus egaliseren & PVC verlijmen.

Hierin leren wij jou door middel van theorie en praktijk alle ins en outs over egaliseren en flexibel verlijmen.

Onder aan de pagina vind je een overzicht van alle beschikbare data.

Een goede vloer, begint bij een goede basis.

Steeds meer vakmensen beseffen het belang van een perfect afgewerkte ondergrond en de juiste techniek voor het verlijmen van PVC-vloeren. De vraag naar hoogwaardige vloeren blijft groeien, en daarmee ook de behoefte aan goed opgeleide vakmensen die deze vloeren vakkundig kunnen leggen.

De cursus biedt deelnemers de kans om zich te verdiepen in zowel de theoretische als praktische aspecten van vloeregalisatie en PVC-verlijming. Dankzij de combinatie van praktijkoefeningen en deskundige begeleiding kunnen deelnemers direct aan de slag met de nieuwste technieken en producten. De positieve feedback van deelnemers toont aan dat de cursus hen helpt om niet alleen hun kennis en vaardigheden te verbeteren, maar ook om hun klanten beter van dienst te kunnen zijn. Hierdoor hebben velen hun vakbekwaamheid naar een hoger niveau kunnen tillen.

Waarom de cursus egaliseren & pvc verlijmen volgen?

PVC-vloeren hebben vele voordelen, echter is het wel belangrijk dat de ondervloer altijd word geëgaliseerd. Het egaliseren en verlijmen moet enkel wel goed gebeuren, anders heb je later de kans dat de vloer vol naden, kieren, en hoogteverschillen krijgt of sterker nog in het geheel los komt. Zie hieronder enkele voorbeelden van wanneer de installatie niet juist gebeurd.

Met de cursus Egaliseren & PVC Verlijmen zorgen wij ervoor dat jij de kennis en praktijk hebt waardoor je dit soort situaties kan voorkomen.

Voor wie is de cursus bedoeld?

Wij richten ons echt op de professional, dus de parketteur en vloerenlegger die het vloerenvak al goed beheerst, maar graag wat extra kennis wil opdoen.

 

Wat kun je verwachten?

Tijdens deze 1-daagse cursus nemen we alle aspecten van ondervloeren, egaliseren, repareren, het installeren en verlijmen van PVC-vloeren met je door. Tevens laten we jou ook meteen kennis maken met ons WAKOL-assortiment.
 
Onder begeleiding van onze deskundigen leer je tijdens deze cursus hoe je moet egaliseren en een flexibele vloer verlijmd. Naast een stuk theorie over (type) ondervloeren, voorbereidend werk, voorstrijkmiddelen, voorstrijken, reparaties, egaliseren, lijmen en flexibele vloeren. Wat vervolgens opgevolgd word met een stuk praktijk. We nemen je mee in het gehele proces, zodat jij aan het einde van de dag  als gecertificeerd vakman de deur uit gaat.
 
De dag beginnen we rond 9.00u met een kop koffie. Daarna zal de dag bestaan uit afwisselend theorie en vooral praktijk waarbij alle belangrijke punten van egaliseren en verlijmen aan bod komen. In de demoruimte gaan we vervolgens de theorie tot prakrijk brengen met behulp van ons WAKOL assortiment. Welke producten je het beste kunt gebruiken en vooral hoe je de producten het beste kunt gebruiken.
 
Tussentijds zullen we voldoende pauzes houden en voor een lunch wordt gezorgd. Rond 15.00u sluiten we de dag af en ben je – met een certificaat op zak – een meerwaarde voor je klanten.

Interesse?

Per cursusdatum huisvesten we 10-12 parketteurs en/of vloerenleggers, zodat we volledig kunnen investeren in jouw vakkennis. Ben er snel bij voordat de data zijn volgepland.

De kosten voor deze cursus bedragen € 75,- excl. BTW per persoon (betaling vooraf).

Lunch is hierbij inbegrepen. Tevens ontvang je een certificaat en een voucher t.w.v. € 75,- te besteden aan Lecol-artikelen. Deze cursus zal worden gegeven in onze eigen LOC-hal, het Lecol Opleidingscentrum, in Waalwijk.

Zo helpen wij vakmensen vooruit!

Ontwikkel jouw vaardigheden en schrijf je in via de button voor een van de volgende data:

  • Vrijdag 31 januari 2025 (= VOL)
  • Vrijdag 28 maart 2025
  • Vrijdag 23 mei 2025 
  • Vrijdag 26 september 2025
  • Vrijdag 28 november 2025

Voor een grotere groep binnen één bedrijf kan een datum ook in overleg. Bel of mail in dat geval Pieter Pruyn voor meer informatie: pieterpruyn@lecol.nl / 0416 566 541.

SHARE